Test

nize je productboard:

Před 7 lety jsme představili IREPAD - unikátní tablet, na němž pobytové služby mohly vzdáleně pracovat se systémem CYGNUS. Pečovatelky, sestry a sociální pracovnice měly prostřednictvím tabletu online přístup k vybraným informacím o klientech, což jim umožňovalo se ihned a lépe rozhodovat, aniž by musely odejít k počítači. Zároveň mohly na tabletu zaznamenávat údaje, např. o provedení úkonů či intervencí, které se ihned objevovaly v CYGNUSu. Na tabletu bylo možné označit nepřítomnost klienta, vybrat s klientem variantu jídla, předat si službu a mnoho dalšího.

Bohužel se nám nepodařilo tuto inovaci dostatečně rozšířit mezi zákazníky, a tak jsme ji po letech byli nuceni ukončit. Velmi nás to mrzelo, zvlášť když jsme nedokázali nabídnout adekvátní náhradu stávajícím uživatelům, protože z finančních důvodů nebylo rentabilní ji připravovat. O důvodech samotného neúspěchu můžeme jen spekulovat - může to být samotná cena IREPADů, jejich velikost či nutnost pokrýt budovu bezdrátovým internetem... Ať tak nebo tak, samotné HW zařízení IREPAD končí, ale myšlenka mobilního přístupu k CYGNUSu ještě ne

Po jednání s APSS ČR jsme se rozhodli, že této myšlence dáme ještě jednu šanci.

Test grafu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores.