Návrhy na zlepšení

Aktuálně si evidujeme více než 1 000 nejrůznějších nápadů, které by mohly vylepšit CYGNUS. Většina z nich pochází od Vás - našich uživatelů. Každého návrhu si vážíme a jsme za něj rádi. Pečlivě z nich vybíráme a zvažujeme ty, které budou mít největší pozitivní dopad na co nejvíce uživatelů produktu. Více o tom, co a jak vybíráme, se dočtete v sekci Jak CYGNUS vyvíjíme.

Zde najdete náš užší výběr - tedy ta nejzajímavější témata v jednotlivých částech produktu, která rozpracováváme (ověřujeme s uživateli a hledáme nejvhodnější řešení). Dále zde najdete to, na čem aktuálně pracujeme a co jsme již vydali.

Dejte nám vědět, co Vás zajímá

Návrhy jsou rozděleny podle hlavních částí programu - Klienti, Zaměstnanci, Stravovací provozDomácí péče a Řízení organizace. Každý návrh si můžete otevřít a přečíst si o něm více (někdy např. uvidíte i obrázek s návrhem řešení). 

Líbí se mi některý z návrhů

Pokud Vás návrh zaujal, dejte nám to prosím vědět. My tím získáme cennou zpětnou vazbu a budeme vědět, jak moc je pro Vás dané vylepšení důležité. Jakmile zařadíme návrh do vývoje a jakmile ho uveřejníme, pošleme Vám e-mail. Díky tomu můžete ovlivnit další směřování CYGNUSu, protože počet zájemců je pro nás jedno z kritérií, podle kterých se rozhodujeme o tom, která vylepšení zařadíme do vývoje. 

Jak na to? Klepněte na návrh a zobrazte si jeho detail. Ve spodní části označte, jak je pro Vás důležitý, zadejte e-mail a odešlete. 

Mám jiný návrh na zlepšení

Pokud v užším výběru návrhů není ten Váš, řekněte nám o tom. S velkou pravděpodobností už máme podobný návrh zaevidovaný a díky Vašemu hlasu je možné, že ho zařadíme do užšího výběru návrhů, které budeme rozpracovávat a zveřejníme ho na tomto webu. 

Jak na to? Klepněte na modré tlačítko "+ Submit idea" v pravém horním rohu a popište svůj návrh. Pomůže nám, když nám řeknete, v čem Vám současný stav nevyhovuje, co byste potřebovali a také, jak jinak to doposud děláte. Následně označte, jak je pro Vás toto vylepšení důležité, zadejte e-mail a odešlete. Bližší informace Vám následně pošleme e-mailem.

Řešení, které používáme, v současné době nepodporuje češtinu. Za texty v angličtině se omlouváme. Níže najdete jednoduchý návod s českým překladem. Obrázky si můžete zvětšit kliknutím.